X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

رهگذری آشنا
همین حوالی, رهگذری آشناست...
شیخ ناصر العمر با صدور فتوایی سنی ها را به کشتار و اذیت و آزار شیعیان، همسران و فرزندان آنان دعوت کرد. 
 
"ناصر العمر"  از شیوخ وهابی عربستان در صحفه شخصی خود در توییتر نوشت: همانطور که می دانید خطر شیعیان بر اسلام و مسلمانان شدیدتر از خطر یهودیان و مسیحیان است پس چگونه خطر شیعیان را برای نجات امت اسلامی ریشه کن کنیم. 

این شیخ وهابی با صدور فتوایی وحشیانه که از ذات تکفیری آنها پرده برمی دارد، نسبت کشت و کشتار شیعیان و عرضه زنان آنها به مجاهدین دعوت کرد.

این وهابی تکفیری در پاسخ به سوال خود آورده است: در ابتدا باید حقیقتی را بدانیم و آنهم اینکه شیعیان تنها از طریق یک حکومت اسلامی جهادی نابود می شوند. به این شکل که شیعیان پس از برپایی دولت اسلامی، دو انتخاب دارند یا اینکه اسلام بیاورند و یا هم اینکه سربریده شوند. 

وی در ادامه پست های خود چنین نوشته است: اگر شیعیان باقی ماندن بر دین خود را انتخاب کنند، اموری از قبیل موارد زیر باید علیه آنها صورت گیرد.

اینکه تمامی شیعیان از دم سربریده شوند و دریای خون آنها جاری شود به گونه ای که مسلمانان در این دریا راه بروند ودای امواج خون های شیعیان را بشنوند. 

-اینکه شیعیان مجبور به جشن گرفتن در روز عاشورا شوند و از آنها بازپرسی شوند تا ببینیم آیا همچنان در این روز مراسم برگزار می کنند یا نه.

-اینکه شیعیان وادار شوند تا اسامی سنی همانند ابوبکر و عمر و معاویه و یزید برای فرزندان پسر خود و همانند حفصه و عایشه برای دختران خود انتخاب کنند.

-اینکه آنها را مجبور کینم که از امامان خود برائت جویند.

[ شنبه 8 تیر 1392 ] [ 09:00 ق.ظ ] [ آشنا ]
درباره وبلاگ

شادگان شهر من است... * پایگاه اطلاع رسانی رهگذری آشنا شادگان * ::اخبار لحظه به لحظه و تحلیل و بررسی موشکافانه خبری :: آدرس جدید http://www.shadegan313.tk --------------------------------- کلام ناب : زیانکارترین مردم کسی است که بتواند حق بگوید ولی نگوید ( امام علی علیه اسلام )
نویسندگان
آخرین مطالب
لینک دوستان