رهگذری آشنا
همین حوالی, رهگذری آشناست...

اعضای گروه تروریستی النصره وابسته به شبکه القاعده سه شهروند سوری را در یکی از میدانهای شهر الرقه به جرم حمایت از نظام سوریه به رگبار گلوله بستند و اعدام کردند.  

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر از المنار، در نوار ویدیوئی که در اینترنت منتشر شد فردی دیده می شود که پیش از اعدام سه سوری در برابر چشمان شماری از مردم شهر رقه، بیانیه ای از سوی «دولت اسلامی در عراق و شام» می خواند 

   

توجه دیدم این تصاویر برای همه مناسب نیست +18  

دیدن فیلم و تصاویر آدم خواری و جنایات جدید در ادامه مطلب ... 

اعدام سه شهروند سوری بدست تروریستهای تکفیری

این سه سوری پس از خواندن این بیانیه با رگبار گلوله کشته شدند.

کشتن سه شهروند سوری بدست تروریستهای تکفیری

گروههای جنایتکار سوری که در ماههای اخیر متحمل خسارتهای سنگینی از ارتش و مردم سوریه شده اند؛ با نشان داده ماهیت واقعی خود، برای ایجاد رعب و وحشت در دل مردم دست به هر جنایتی میزنند.

در پشت این افراد پرچم گروه القاعده کاملا مشهود بوده و همزمان با اجرای این جنایت، دیگر تروریستها اقدام به پراکنده کردن مردم میکنند.

در آخرین جنایت این گروههای تروریست، ابو سقار فرمانده یکی از این تروریستها اقدام به شکافتن سینه یکی از سوری ها کرده و قلب او را خورده بود.

دیدن این فیلم به افراد زیر 18 سال و کسانی که ناراحتی قلبی دارند به هیچ وجه توصیه نمیشود

دانلودفیلم
[ شنبه 8 تیر 1392 ] [ 09:00 ب.ظ ] [ آشنا ]
درباره وبلاگ

شادگان شهر من است... * پایگاه اطلاع رسانی رهگذری آشنا شادگان * ::اخبار لحظه به لحظه و تحلیل و بررسی موشکافانه خبری :: آدرس جدید http://www.shadegan313.tk --------------------------------- کلام ناب : زیانکارترین مردم کسی است که بتواند حق بگوید ولی نگوید ( امام علی علیه اسلام )
نویسندگان
آخرین مطالب
لینک دوستان