X
تبلیغات
زولا

رهگذری آشنا
همین حوالی, رهگذری آشناست...

کار آفرین برتر کشور از ساخت تبلت برای نخستین بار در خاورمیانه خبر داد و گفت: این محصول در شهرستان اهواز تولید شده است.  

این جوان شادگانی ظرفیت‌های خوزستان را فوق‌العاده بیان کرد و گفت: در بحث تولیدات موادغذایی، الکترونیک و کشاورزی حرف اول را در کشور می‌زنیم.

 عبدالرضا مریداوی یکی از جوانان خوزستانی است که در یکی از محلات شادگان به دنیا آمده و یکی از کارآفرینان برتر کشور است.  

 

وی با بیان اینکه تاکنون کارآفرینان با شرایط اقتصادی سخت و سرمایه خود کار کرده‌اند افزود: از این پس برای توسعه تولید و عرضه در بازارهای جهانی انتظاراتی از دولت دارند که امیدواریم محقق شود. 

کارآفرینان خوزستان نیازمند تسهیلات

مدیرعامل شرکت ارتباطات ایرانیان اروند تصریح کرد: باید یک اتاق بازرگانی برای کارآفرینان در استان ایجاد شود که بتوانند تولیدات خود را در آنجا ارائه دهند تا این تولیدات به شرکت‌های صنعتی معرفی شوند.

وی مشکل اصلی کارآفرینان را کمبود نقدینگی دانست و گفت: فعالیت با این شرایط اقتصادی برای کارآفرینان سخت بوده و نیازمند تسهیلاتی که از سوی دولت پرداخت می‌شود هستند.

مریداوی برگزاری همایش امتنان از کارآفرینان برتر را مایه دلگرمی آنان دانست و اظهار داشت: با برگزاری این برنامه‌ها ما با روحیه بهتری فعالیت‌های خود را ادامه می‌دهیم و کارهایمان را برای ایجاد اشتغال بیشتر در استان خوزستان توسعه می‌دهیم. 

اشتغال 510 نفر از جوانان خوزستانی

مدیرعامل شرکت ارتباطات ایرانیان اروند با بیان اینکه در شرکت ما، زمینه اشتغال برای 510 نفر را فراهم شده است افزود: برای ادامه راه نیازمند حمایت بیشتر دولت هستیم تا ظرفیت تولیدات خود در را افزایش دهیم که با افزایش تولید نیروی بیشتری نیز مشغول به کار می‌شوند.

[ دوشنبه 10 تیر 1392 ] [ 05:05 ب.ظ ] [ آشنا ]
درباره وبلاگ

شادگان شهر من است... * پایگاه اطلاع رسانی رهگذری آشنا شادگان * ::اخبار لحظه به لحظه و تحلیل و بررسی موشکافانه خبری :: آدرس جدید http://www.shadegan313.tk --------------------------------- کلام ناب : زیانکارترین مردم کسی است که بتواند حق بگوید ولی نگوید ( امام علی علیه اسلام )
نویسندگان
آخرین مطالب
لینک دوستان