رهگذری آشنا
همین حوالی, رهگذری آشناست...

روزنامه مصری "الیوم" اقدام به انتشار ویدیویی کرد که در آن "شیخ جمال عبدالهادی" از داعیان سلفی طرفدار مرسی در تجمع طرفداران وی گفت که حضرت جبرئیل (ع) را در مسجد رابعة العدویة مشاهده کرده است.

در آن کلیپ این سلفی مصری که با برخی از چهره‌های اخوانی نیز ارتباط دارد، وی برای پیروزی مرسی بر دشمنانش دعا می کند. 

 در این ویدئو در حالی که دوربین‌های تلویزیونی و طرفداران مرسی این سلفی را دوره کرده‌اند، او با اطمینان بسیار تاکید می‌کند که در این مسجد موفق شده که حضرت جبرئیل (ع) را مشاهده کند.

پس از افزایش فشار بر مرسی و جماعت اخوان المسلمین در مصر، آنها تلاش بسیاری کردند تا به هر روش افکار عمومی مردم مصر را به سمت خود بکشند و این یکی از تازه ترین روش‌های این گروه به شمار می‌رود.

البته این نخستین بار نیست که چهره‌های سلفی و وهابی برای اثبات حرف کذب خود به دنبال بهره‌گیری از "اخبار وحیانی"! هستند و این در حالی است که وحی تنها بر پیامبران صادق است و آخرین آن نیز بر پیامبر عظیم‌الشان اسلام، حضرت محمد(ص) نازل شده بود. 

 

عجب ها واقعا دوره آخر الزمان فرا رسیده ها ............

[ چهارشنبه 12 تیر 1392 ] [ 09:00 ق.ظ ] [ آشنا ]
درباره وبلاگ

شادگان شهر من است... * پایگاه اطلاع رسانی رهگذری آشنا شادگان * ::اخبار لحظه به لحظه و تحلیل و بررسی موشکافانه خبری :: آدرس جدید http://www.shadegan313.tk --------------------------------- کلام ناب : زیانکارترین مردم کسی است که بتواند حق بگوید ولی نگوید ( امام علی علیه اسلام )
نویسندگان
آخرین مطالب
لینک دوستان