X
تبلیغات
زولا

رهگذری آشنا
همین حوالی, رهگذری آشناست...

بلاخره آقای تمیمی در مجلس  ....  

عملکرد خدمات شهری در شادگان ضعیف است

پایگاه اطلاع رسانی رهگذری آشنا :نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها علت ضعف خدمات شهری در شادگان، محدود بودن درآمدهای شهرداری به عوارض‌ و پروانه‌های ساخت و ساز است.  

 تمیمی نماینده شادگان -رهگذری آشنا

عبدالله تمیمی امروز در مجلس : شهرستان شادگان با وجود برخورداری از ظرفیت‌های متعدد اجتماعی و اقتصادی، در بخش خدمات شهرداری شاهد عملکرد ضعیفی است.

وی افزود: این روند رو به افول، به دلیل ضعف درآمدزایی در شهرداری است.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: البته این امر مربوط به عملکرد شهردار نیست زیرا درآمد شهرداری تنها به عوارض و صدور پروانه‌های ساخت و ساز محدود شده و شهرداری چاره‌ای جز این نیز در منطقه ندارد.

وی اضافه کرد: خدمات شهری در شادگان از درآمد بسیار کمی برخوردار بوده و این امر در تمام دوره‌های شهردارهای شادگان یکسان بوده است.

تمیمی عنوان کرد: مطمئنا اگر شهردار فعلی درآمد و بودجه مطلوبی داشته باشد می‌تواند شهر را بیش از پیش به سوی تعالی و پیشرفت سوق دهد.

*شرکت‌ها ارزش افزوده خود را در شادگان پرداخت کنند

وی گفت: البته برای برون رفت از این مشکلات راهکارهایی از جمله پرداخت ارزش افزوده شرکت‌ها و بخش‌های تولیدی شادگان در خود شهرستان وجود دارد.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به صنایع فولادسازی در شهرستان خاطرنشان کرد: از دیگر راهکارها می‌توان به عقد قراردادهای شرکت‌های مستقر در شهرستان، در خود شادگان اشاره داشت که در صورت تحقق این امر بسیاری از مشکلات خدمات شهری رفع خواهد شد.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه صنایع فولاد این شهرستان هنوز به بخش تولید نرسیده است انتظار می‌رود در صورت اخذ قرارداد با بخش‌های مربوط، این روند را در منطقه و به‌منظور بهره‌مندی از مزایای مطرح شده در بحث خدمات شهری، اجرایی کند.

تمیمی عنوان کرد: امیدواریم با توجه و عنایت مضاعف دولت به شهرداری‌ها و تخصیص اعتبارات ویژه در این خصوص، بتوان شهرها را به سوی تعالی مضاعف پیش برد و شهروندان را از خدمات بیشتری بهره‌مند ساخت.

[ دوشنبه 24 تیر 1392 ] [ 04:00 ب.ظ ] [ آشنا ]
درباره وبلاگ

شادگان شهر من است... * پایگاه اطلاع رسانی رهگذری آشنا شادگان * ::اخبار لحظه به لحظه و تحلیل و بررسی موشکافانه خبری :: آدرس جدید http://www.shadegan313.tk --------------------------------- کلام ناب : زیانکارترین مردم کسی است که بتواند حق بگوید ولی نگوید ( امام علی علیه اسلام )
نویسندگان
آخرین مطالب
لینک دوستان