رهگذری آشنا
همین حوالی, رهگذری آشناست...

نامه اعتراضی کارکنان آبفای خوزستان به رئیس مجلس  

 

بجای دعوا و گردن کلفتی پیگیر مصوبات و حق و حقوق شهروندان باش !! 

مگه تو کی هستی که دست بروی مردم بر میداری ؟؟؟ 

کارکنان شرکت آب و فاضلاب شهری خوزستان با ارسال نامه‌ای به رئیس مجلس شورای اسلامی، ضرب و شتم معاون این شرکت توسط یکی از نمایندگان آبادان را محکوم کردند. 

به نقل از روزنامه جمهوری اسلامی، کارکنان شرکت آب و فاضلاب شهری خوزستان با ارسال نامه‌ای به رئیس مجلس شورای اسلامی، ضمن محکوم نمودن ضرب و شتم معاون این شرکت توسط یکی از نمایندگان آبادان، خواستار رسیدگی جدی و قانونی به این موضوع شدند.

آنها در نامه خود تأکید کردند: ما کارکنان شرکت آبفا خوزستان این بی‌حرمتی نماینده محترم آبادان را هتک حرمت به خود و شأن خدمتگزاران این صنعت تلقی نموده و به استحضار می‌رساند: آقای مهندس شیخ الاسلامی از یادگاران سالهای دفاع مقدس و از خانواده‌هایی متعهد، متدین و خوشنام (سادات جلیل القدر جزایری شوشتر) در استان بوده در حیطه کاری فردی دلسوز، متدین که اثربخشی ایشان با توجه به سابقه 21 سال در رده‌های مختلف و حضور در تمام رده‌های معاونت‌های شرکت به عنوان یکی از ذخایر صنعت آبفا خوزستان به اثبات رسیده و این امر بر هیچکس، پوشیده نیست و لذا خواستار رسیدگی قانونی به موضوع پیش آمده می‌باشیم.

 چند روز پیش شاهد  انتشار خبری مبنی بر اینکه یکی از نمایندگان آبادان در مجلس شورای اسلامی، سیلی محکمی به صورت معاون شرکت آب و فاضلاب خوزستان نواخت و با این اقدام ثابت کرد که سیلی بیشتر از قانون کاربرد دارد.

معاون شرکت آب و فاضلاب خوزستان که برای بازدید از وضعیت آب رسانی به مردم یکی از مناطق جنوب استان رفته بود پس از آنکه نماینده یاد شده بعد از بحثی کوتاه به صورت او سیلی می‌زند، نقش زمین می‌شود.

[ سه‌شنبه 1 مرداد 1392 ] [ 04:13 ب.ظ ] [ آشنا ]
درباره وبلاگ

شادگان شهر من است... * پایگاه اطلاع رسانی رهگذری آشنا شادگان * ::اخبار لحظه به لحظه و تحلیل و بررسی موشکافانه خبری :: آدرس جدید http://www.shadegan313.tk --------------------------------- کلام ناب : زیانکارترین مردم کسی است که بتواند حق بگوید ولی نگوید ( امام علی علیه اسلام )
نویسندگان
آخرین مطالب
لینک دوستان