رهگذری آشنا
همین حوالی, رهگذری آشناست...

 

 

 تحلیل کوتاه رهگذری آشنا :: از  عملکرد دولت تدبیر و امید

 

1-  حوزه اقتصاد:

الف-  وعده اختصاص دو سبد کالای رایگان از سوی رئیس جمهور تا پایان سال 92 که اولین سبد کالا باعث خدشه دار شدن  آبروی دولت اعتدال و ملت ایرا ن در ایام الله دهه فجر در نزد جهانیان شد، و خانم شرمن نماینده آمریکا در گروه 1+5 در این رابطه اعلام کرد؛ «که این سبد کالائی که بین فقراء ایران توزیع شد، پولش را ما داده ایم»

ب-  از دومین سبد کالا هم خبری در سال 92 نشد !

ج-  تهدید کردن مردم به جریمه از سوی وزیر اقتصاد و دارائی و اجبار به انصراف از دریافت یارانه نقدی.

د-  بمبارن تبلیغاتی مردم از سوی صدا و سیما مبنی بر عدم دریافت یارانه نقدی و استفاده غیر صحیح از الفاظ دینی که به نوعی اهانت به اعتقادات مردم صبور کشورمان می باشد.

2- حوزه فرهنگ:

الف- تعطیلی روز نامه ها و هفته نامه های منتقد توافق نامه هسته ای.

ب- بی سواد معرفی کردن منتقدان توافقنامه هسته ای از سوی رئیس جمهور.

ج- اجبار صدا و سیما به استفاده از مجریان خاص در مصاحبه های رئیس جمهور، تا به تعریف و تمجید بیجا از عملکرد دولت بپردازند.

د- تشویق و بزرگداشت عناصر مخالف نظام اسلامی و عدم تفکیک هنرمند ارزشی و غیر ارزشی از سوی رئیس دولت اعتدال.

 ه- جلو گیری از نقد توافقنامه هسته ای در صدا و سیما و شکایت در مراجع قضایی علیه اشخاص و افرادی که در راستای نقد و شفاف سازی توافقنامه هسته ای اقدام نموده اند و ...

3-  حوزه سیاست خارجی و دیپلماسی:

الف -عدم توازن در توافقنامه هسته ای و امتیازات فراوانی که به دشمنان نظام اسلامی داده شده است و عدم شفافیت توافقنامه.

ب- عدم موضع گیری مناسب در مقابل دشمنان.

ج- ارتباط نا سالم با عناصر تندروی نزدیک به وهابیت ( برای کسب رأی آنها در انتخاباتهای آتی)جهت آزادی سربازان ایرانی که بدست تروریست های جیش العدل به گروگان گرفته شده اند، که متأسفانه با بی تدبیری وزارت خارجه تاکنون به شهادت یکی از دلاور مردان نیروی انتظامی منجر گردیده است.

د- حضور هیئت های از اتحادیه اروپا در ایران و ملاقات آنان با فعالین و محکومین فتنه سال 88 .

ه- ارتباط تلفنی غیر موجه و از روی ضعف رئیس جمهور کشورمان با رئیس جمهور جنایتکار! و...

 با توجه به موارد فوق الذکر که بخش ناچیزی از عملکرد نامطلوب و غیر عقلانی دولت تدبیر و امید می باشد، نتیجه این خواهد بود، که دولت فاقد اعتدال ، شفافیت و انقلابی گری و ضیف در مقابل دولت های استکباری می باشد، و در نهایت این مسیر به ناکجا آباد ختم خواهد شد.          

[ یکشنبه 10 فروردین 1393 ] [ 04:37 ب.ظ ] [ آشنا ]
درباره وبلاگ

شادگان شهر من است... * پایگاه اطلاع رسانی رهگذری آشنا شادگان * ::اخبار لحظه به لحظه و تحلیل و بررسی موشکافانه خبری :: آدرس جدید http://www.shadegan313.tk --------------------------------- کلام ناب : زیانکارترین مردم کسی است که بتواند حق بگوید ولی نگوید ( امام علی علیه اسلام )
نویسندگان
آخرین مطالب
لینک دوستان