رهگذری آشنا
همین حوالی, رهگذری آشناست...

 

اعضای یک تیم تروریستی و خرابکاری در خوزستان در عملیات ضربتی  سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان شناسایی و دستگیر شدند. 

 سپاه ولی عصر(عج) خوزستان، در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر اقدام سرویس های جاسوسی وابسته به بیگانگان مبنی بر سازماندهی و اعزام یک تیم عملیاتی برای اقدامات تروریستی و خرابکارانه در ایران، با الطاف و عنایات الهی و عملیات پیچیده اطلاعاتی و شناسایی، رصد و کنترل اعضای تیم یاد شده در خارج از مرزها، پس از ورود آنان به کشور در روزهای آغاز سال جدید، نیروهای اطلاعاتی سپاه ولی عصر(عج) استان خوزستان در عملیاتی سریع آن ها را غافلگیر و بازداشت شدند.

بنا به همین گزارش، تروریست ها در چار چوب یک پروژه عملیات روانی با هدف بمب گذاری و خرابکاری در برخی اماکن و مقرهای حساس، شناسایی، ترور و ایجاد فضای رعب و وحشت و نا امنی در جامعه، تحت چتر حمایتی سرویس های جاسوسی دشمنان ملت ایران وارد کشور شده بودند.

محموله های آماده انفجار، بمب های چسبان و کنار جاده ای، تلفن همراه و سامانه های ارتباطی مجهز به رمز نگاری در فضای مجازی و اینترنت را از جمله تجهیزات به دست آمده از دستگیر شدگان ذکر کرده است.

همین گزارش حاکی است، بازداشت شدگان در اظهارات اولیه خود به ارتباط و سازمان دهی هسته تروریستی توسط سرویس های جاسوسی تحت حمایت دشمنان فرا منطقه ای اعتراف کردند.

این عملیات همزمان با تعطیلات نوروز امسال با موفقیت انجام شد.

[ سه‌شنبه 19 فروردین 1393 ] [ 09:41 ب.ظ ] [ آشنا ]
درباره وبلاگ

شادگان شهر من است... * پایگاه اطلاع رسانی رهگذری آشنا شادگان * ::اخبار لحظه به لحظه و تحلیل و بررسی موشکافانه خبری :: آدرس جدید http://www.shadegan313.tk --------------------------------- کلام ناب : زیانکارترین مردم کسی است که بتواند حق بگوید ولی نگوید ( امام علی علیه اسلام )
نویسندگان
آخرین مطالب
لینک دوستان