رهگذری آشنا
همین حوالی, رهگذری آشناست...
نماینده شادگان در مجلس، وزارت راه و شهرسازی را در مرگ سه برادر جوان بر اثر تصادف در یک جاده کم‌عرض در این منطقه مقصر و گناهکار دانست.
 

 عبدالله تمیمی نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس در تذکری آئین‌نامه‌ای خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: روز یکشنبه ۷ اردیبهشت سال ۹۳ در یکی از روستاهای شادگان تصادفی رخ داد که سبب مرگ سه برادر جوان از یک خانواده شد.

وی با بیان اینکه علت این تصادف کم عرض بودن و غیر استاندارد بودن جاده بوده است، افزود: پدر و مادر این سه برادر جوان هم‌اکنون در مرز جنون قرار گرفتند و مردم روستا نیز از وضعیت جاده و آینده فرزندانشان به شدت نگران هستند.

تمیمی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: بنده، وزارت راه و شهرسازی را در مرگ این سه جوان مقصر و گناهکار می‌دانم و خون این سه جوان بر گردن این وزارتخانه است، بنابراین از وزارت راه و شهرسازی می‌خواهم برای بررسی وضعیت جاده و حل مشکل آن، هیأتی به منطقه شادگان اعزام کند.

[ یکشنبه 14 اردیبهشت 1393 ] [ 03:39 ب.ظ ] [ آشنا ]
درباره وبلاگ

شادگان شهر من است... * پایگاه اطلاع رسانی رهگذری آشنا شادگان * ::اخبار لحظه به لحظه و تحلیل و بررسی موشکافانه خبری :: آدرس جدید http://www.shadegan313.tk --------------------------------- کلام ناب : زیانکارترین مردم کسی است که بتواند حق بگوید ولی نگوید ( امام علی علیه اسلام )
نویسندگان
آخرین مطالب
لینک دوستان