رهگذری آشنا
همین حوالی, رهگذری آشناست...

فریاد مرگ بر اسراییل, مرگ بر آمریکا، مردم روزه دار شادگان همزمان با مسلمانان سرتاسر جهان در روز قدس  

 

رهگذری آشنا در شادگان :سیل خروشان مردم با فریاد مرگ بر اسراییل در کنار مشت های گره کرده در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان هدیه مومنان روزه دار و ولایتمدار شادگان به ملت مظلوم فلسطین و پاسخ مناسبی به جنایت های منفور صهیونیست ها در غزه بود.  

   

 راهپیمایی روز قدس 93 با حضور تمامی اقشار مردمی از کودک و نوجوان و زن و مرد، پیر و جوان و هم‌چنین گروه‌های مختلف، شخصیت‌ها و بزرگان عشایر و قبایل غیور شادگان بعد از نماز جمعه به سمت مدیدان امام (ره)برگزار گردید.  

روز قدس 93 در شادگان

 

به گزارش پایگاه رهگذری آشنا: این راهپیمایی حماسی، پرشورتر از سنوات گذشته با حضور امام جمعه فرماندار و مسئولین نظامی و انتظامی در شادگان،  و مردم فهیم و شجاع از محل برگزاری نماز جمعه آغاز شد.

سپس راهپیمایان در حالی که با خود بنرها و پلاکاردهای مختلفی در اعلام همدردی با مردم فلسطین و همچنین محکومیت جنایات و کشتار مردم غزه حمل می کردند با عبور از خیابان های امام (ره) و در میدان امام خمینی (ره) تجمع کردندو قطعنامه را باصدای تکبیر در دفاع از مردم مظلوم غزه و فلسطین قرائت کردند.

تظاهرکنندگان روزه دار شهر شادگان در طول مسیر راهپیمایی با شعارهای حماسی و انقلابی خود از جمله مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، مرگ بر استکبار،  انزجار خود را از رژیم صهیونیستی حامیان جهانی و منطقه ای آنها اعلام کردند.

[ جمعه 3 مرداد 1393 ] [ 05:03 ب.ظ ] [ آشنا ]
درباره وبلاگ

شادگان شهر من است... * پایگاه اطلاع رسانی رهگذری آشنا شادگان * ::اخبار لحظه به لحظه و تحلیل و بررسی موشکافانه خبری :: آدرس جدید http://www.shadegan313.tk --------------------------------- کلام ناب : زیانکارترین مردم کسی است که بتواند حق بگوید ولی نگوید ( امام علی علیه اسلام )
نویسندگان
آخرین مطالب
لینک دوستان