X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

رهگذری آشنا
همین حوالی, رهگذری آشناست...

فریاد مرگ بر اسراییل, مرگ بر آمریکا، مردم روزه دار شادگان همزمان با مسلمانان سرتاسر جهان در روز قدس  

 

رهگذری آشنا در شادگان :سیل خروشان مردم با فریاد مرگ بر اسراییل در کنار مشت های گره کرده در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان هدیه مومنان روزه دار و ولایتمدار شادگان به ملت مظلوم فلسطین و پاسخ مناسبی به جنایت های منفور صهیونیست ها در غزه بود.  

   

 راهپیمایی روز قدس 93 با حضور تمامی اقشار مردمی از کودک و نوجوان و زن و مرد، پیر و جوان و هم‌چنین گروه‌های مختلف، شخصیت‌ها و بزرگان عشایر و قبایل غیور شادگان بعد از نماز جمعه به سمت مدیدان امام (ره)برگزار گردید.  

روز قدس 93 در شادگان

 

به گزارش پایگاه رهگذری آشنا: این راهپیمایی حماسی، پرشورتر از سنوات گذشته با حضور امام جمعه فرماندار و مسئولین نظامی و انتظامی در شادگان،  و مردم فهیم و شجاع از محل برگزاری نماز جمعه آغاز شد.

سپس راهپیمایان در حالی که با خود بنرها و پلاکاردهای مختلفی در اعلام همدردی با مردم فلسطین و همچنین محکومیت جنایات و کشتار مردم غزه حمل می کردند با عبور از خیابان های امام (ره) و در میدان امام خمینی (ره) تجمع کردندو قطعنامه را باصدای تکبیر در دفاع از مردم مظلوم غزه و فلسطین قرائت کردند.

تظاهرکنندگان روزه دار شهر شادگان در طول مسیر راهپیمایی با شعارهای حماسی و انقلابی خود از جمله مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، مرگ بر استکبار،  انزجار خود را از رژیم صهیونیستی حامیان جهانی و منطقه ای آنها اعلام کردند.

[ جمعه 3 مرداد 1393 ] [ 05:03 ب.ظ ] [ آشنا ]
درباره وبلاگ

شادگان شهر من است... * پایگاه اطلاع رسانی رهگذری آشنا شادگان * ::اخبار لحظه به لحظه و تحلیل و بررسی موشکافانه خبری :: آدرس جدید http://www.shadegan313.tk --------------------------------- کلام ناب : زیانکارترین مردم کسی است که بتواند حق بگوید ولی نگوید ( امام علی علیه اسلام )
نویسندگان
آخرین مطالب
لینک دوستان